Corinne Michaels w swojej najnowszej książce pt. “Wróć do mnie” (https://www.taniaksiazka.pl/wroc-do-mnie-corinne-michaels-p-1492468.html) doskonale pisze o uczuciach, miłości, budowaniu zaufania i przyszłości. Sceny miłosne schodzą na dalszy plan, są niesamowicie pyszne, czułe i gorące jednocześnie. Będziemy pod wrażeniem, że ta sfera naszego życia może być przedstawiona w taki sposób.

Kto jest głównym bohaterem książki?

Connor jest najmłodszym z kilku braci Arrowood. Właśnie zakończył służbę w SEAL i nie jest pewien, co będzie robił dalej. Ten osobnik wraca do swojego rodzinnego miasta, gdzie dowiaduje się, że jego znienawidzony ojciec zginął. Jednak zostawił testament, który mówi, że gdy bracia chcą odebrać spadek, każdy z nich musi mieszkać na farmie przez co najmniej pół roku. Connor przyjmuje to wyzwanie. Jednego dnia spotyka małą dziewczynkę oraz kobietę, o której nie zapomniał. Kim, do diabła, są te dwie różne osoby i kim się staną?

O czym to jest powieść?

Corinne Michaels w książce “Wróć do mnie” sięga po złożony temat:

  • fizycznego i psychicznego znęcania się,
  • nadużywania alkoholu,
  • obietnic,
  • tego, jak wiele człowiek jest gotów dla siebie poświęcić.

Autorka poświęca również wiele uwagi głównym tematom, jakimi są relacje rodzinne. Widzimy, że bracia kochają drugą osobę i chcą polegać na opinii innych.

Kim jest główna postać żeńska?

Historia Ellie, jak i sposób, w jaki traktował ją mąż wywołały złość, niesprawiedliwość u czytelnika. Bicie, upokarzanie, kontrolowanie, udawanie przed osobami postronnymi, poświęcenie, niepewność, strach, smutek – tak nie musi być. Wszystko się jednak zmienia, gdy w środku historii pojawia się Connor. Będziemy całkowicie oczarowani jego osobowością. Stworzenie tej postaci było fascynujące. Z jednej strony jest on silny, twardy, dobrze zbudowanym facetem, który przeszedł znaczną drogę w życiu, a z drugiej strony może być niesamowicie wrażliwy, spokojny, uczciwy, traktujący kobiety z szacunkiem i podświadomie gotowy na życiowe wyzwania.

Dlaczego to taka ciekawa opowieść?

Powieść “Wróć do mnie” może być wciągającą i emocjonalną powieścią, przepełnioną bólem, a także strachem, ale i błyskiem nadziei na lepsze życie. To eksploracja relacji towarzyskich i więzi rodzinnych. To książka, która pokazuje, że naprawdę nie powinniśmy bać się prosić o pomoc, kiedy nam lub naszym domownikom dzieje się krzywda. Jest to romantyczna, ale bardzo pociągająca historia miłosna.